Drodzy Rodzice

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i planują zapisać Dziecko do EkoPrzedszkola Zakątek Maluszka, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego online oraz pobranie i wypełnienie Karty Zgłoszeniowej Dziecka.
Formularz ma jedynie charakter informacyjny i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań. Otrzymując taki formularz skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu spotkania, na którym: otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty, zwiedzą nasze przedszkole, zobaczą sale, wyposażenie i ogród, poznają personel oraz uzyskają odpowiedź na wszelkie nurtujące Was pytania.

Jeżeli spodoba się Państwu nasze przedszkole, zaprosimy do podpisania umowy oraz dopełnienia wszelkich formalności związanych z przyjęciem do przedszkola Państwa Dziecka.
Możliwe jest także telefoniczne zgłoszenie chęci zobaczenia naszego przedszkola pod numerami:

  • 697-377-387
  • 513-662-111
  • 12 350-06-18
Wcześniejsze uzgodnienie dogodnego dla każdej ze stron terminu zapewnia poświęcenie Państwu maksymalną ilość czasu jak również zapobiegnie zakłóceniu zajęć naszych przedszkolaków.

Serdecznie zapraszamy.

Aby zapisać dziecko do Zakątka Maluszka należy wypełnić formularz rejestracyjny online, następnie wypełnić kartę zgłoszenia dziecka:

Formularz rejestracyjny:
Wypełnienie formularza rejestracyjnego oznacza jednocześnie zgodę na przesyłanie informacji handlowych o ofercie a także zmianach oferty handlowej w zakresie usług prowadzonych przez Przedszkole „Zakątek Maluszka”. W myśl przepisów oznacza zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz 1204 z późn. zm.) Wstępna rezerwacja miejsc nie powoduje żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych oraz nie obliguje do skorzystania z oferty przedszkola. Natomiast w przypadku zamknięcia listy, pierwszeństwo będą mieć osoby, które jak najwcześniej dokonały wstępnej rezerwacji online.