Zespół

Zespół ZAKĄTKA MALUSZKA to nie tylko ludzie z wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym. To przede wszystkim osoby, których pasją jest praca z dziećmi i można by o tej pasji pisać bez końca, ale zamiast tego zapraszamy do Modlnicy. Nic bowiem lepiej nie opisze tej pasji, niż błysk w oku naszego zespołu, gdy w pobliżu są dzieci!

Ogromne znaczenie dla jakości pracy przedszkola ma również fakt, że nasi opiekunowie uzupełniają się pod względem doświadczenia, kompetencji i indywidualnych predyspozycji oraz fakt, że mają zaufanie do tej samej koncepcji rozwoju dziecka.
W ZAKĄTKU MALUSZKA przywiązujemy uwagę przede wszystkim do indywidualnego rozwoju maluchów na płaszczyźnie intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i ruchowej. Oczywistą rzeczą jest, że mały człowiek rozwija się według własnego rytmu. Sztuką jest natomiast stworzenie mu możliwe najlepszych warunków, dzięki którym będzie optymalnie się rozwijał jako część grupy. Tańczenie, śpiewanie, czytanie czy jakiekolwiek inne zajęcia nie są celem samym w sobie. To, że dziecko tańczy, śpiewa czy czyta to efekt indywidualnie rozbudzonej w nim radości i ciekawości świata. A nasz zespół jest w tym naprawdę dobry!


 
Kliknij w zdjęcie aby dowiedzieć się więcej:
Małgorzata Wiśniewska
Aleksandra Leśniak
Joanna Krysa
Bożena Beluch
Patrycja Rokoszak
Małgorzata Świerczyna
Anna Przybyło